25.-27.03.2020 Automatk: Kagust kirdesse

Automatk Kagust kirdesse (Marko Kaldur)

25.-27. märtsil toimub avastaEESTI.ee automatk sõpradele “Kagust kirdesse”.

Vaata ja registreeru: www.facebook.com/events/207999383758789

Nagu nimigi ütleb, siis alustame Kagu-Eestist, kulgeme läbi idapoolsete maakondade ning sõltuvalt tempost lõpetame mingis punktis Kirde-Eestis.
Teele jääb hulgaliselt huvitavaid radasid, põnevaid vaatamisväärsusi, kauneid looduspilte ja palju muud.
Et mitte istmikku täiesti laiaks litsuda, siis vahepeal jalutame ka matkaradadel või niisama kenade kohtade juurde.

Marsruudi osas oleme paindlikud – mingi trass on GPS-i juba maha märgitud, ent jooksvalt otsustame, et kuhu veel põigata või kust läbi sõita.
Ööbitakse looduses – kas siis mõnel ettevalmistatud laagriplatsil või otsitakse metsik koht, kuhu jääda. Iga osaleja vaatab ise, et kas telgib, ööbib autos või leiab mingi muu lahenduse.
Igasugune automatkaks ning ööbimiseks vajalik varustus, nagu ka söök-jook jm vajaminevad aksessuaarid tuleb igalühel endal kaasa võtta.
Planeeritav marsruut on läbitav ka sõiduautoga, ent pole välistatud, et muutlikud ilmastikuolud ja metsavedu on mõnes kohas teed mudaseks muutnud. Seal teeme operatiivselt otsuse, et kas liikuda edasi või minna ringiga. Autode tahtlikku lõhkumist plaanis ei ole.

Automatka algusaeg on kolmapäeval, 25. märtsil kell 12.00.
Täpne matka algpunkt teatatakse registreerunud osalejatele eelneval õhtul, plaanide kohaselt on see kuskil Võrumaal, üsna piiri lähedal.

Osalejate arvu hoiame mõistlikkuse piires.

Automatkal “Kagust kirdesse” osalemine on 20 eurot auto kohta, mis katab korralduslikud kulud.
Vabade kohtade korral saavad liituda ka ilma autota osalejad, selleks küsige registreerudes lisainfot.
Eelnevalt palume registreeruda Facebooki sõnumi kaudu või saates kinnituse info@avastaeesti.ee

NB! Tegu EI OLE avaliku üritusega. Haigusnähtudega või teadliku nakatamisohuga palume seekord mitte ühineda. Iga osaleja vastutab oma tervise ning sellele kaasneva eest ise. Osalejate vanuse alampiir on 21 aastat (või nooremad koos vastutava täiskasvanuga). Korraldajad jätavad endale õiguse vajadusel automatk ära jätta, toimumisaega või -kohta muuta, registreerunud osalejaid teavitatakse muudatustest ette.

Vasta

Kommenteeri:
Nimi: