28.03.2020 Koroonapeletusmatk: Meie ei põe!

Koroonapeletusmatk Meie ei põe (Marko Kaldur)

Koroonapaanika meid ei murra – sest terves kehas olevat terve vaim!
Ennetamaks globaalseid haigusnähtusid ning muid terviseprobleeme korraldab avastaEESTI.ee sõpradele üldtervisliku matka “Meie ei põe!”.

Vaata ja registreeru: www.facebook.com/events/822004381632663

Ihu ja hinge ühtlaselt parlanksis hoidmiseks ning kopsude tuulutamiseks viime läbi mõõduka loodusrännaku (paar kilomeetrit (loodetavasti köhavabas) vaikuses), mille käigus äkki märkame ka popist viirusest nakatamata metsaelukaid.
Rännaku eel desinfitseerime endid nii sees- kui välispidiselt, sama raviprotseduuri kordame mõõdukate vaheaegade järel matkalgi.
Sauna- ja ööbimiskohta jõudes ootab ees küüslauguvaagen – hoidmaks kaaskodanikke edaspidi turvalise hingeaurupilve kaugusel.
Pole välistatud, et soovijad saavad muuhulgas mekkida setode imejooke, mis tõbesid peletavad ning mille järel iga pisik särtsakas tulepilves ära kärssab.
Kõik nädalate jooksul organismi ladestunud pisikud saavad välja higistatud kuumas saunas ning oimetuks pekstud ravivihtadega.
Leiliviskamise järel uputame batsillid jäisesse veeauku.

Raviprotseduuridele saabumise aeg on laupäeval, 28. märtsil kell 15.00 ning laatsaretist välja kirjutatakse patsiendid hiljemalt pühapäeval, 29. märtsil kell 12.00.

Tervisekuuri “Meie ei põe!” meditsiinipersonali poolt on osalevatele patsientidele välja pakkuda tervisematk koroonavabadel aladel, mõõdukas koguses desinfitseerimisvahendeid (pits-paar osaleja kohta), küüslaugu- ja ingverivaagen, kuumaks köetud saun, hästi laksav saunaviht ning jäine veeauk.

Osalejatelt endilt eeldatakse ilmastikule ning hilisemale saunas käimisele ja lõkke ääres istumisele vastavat riietust, jalanõusid, rätikut.
Isiklikud medikamendid söögi, joogi ja desinfitseerimisvedelike näol tuleb endil kaasa võtta, kohapeal on olemas grillimisvõimalus (etteteatamisel!).

Raviasutuses ööbida soovijad peavad arvestama, et telk (või muu öömaja) tuleb endal kaasa võtta ning öine välisõhu temperatuur ei pruugi erineda Wuhani labori viirusehoidla külmkapist. Kaasavõetav magamisvarustus peaks sel juhul vastama jahedatele oludele.

Kiiremad kohale jõudjad saavad ka näomaski!

Ravil osalejate piir on 99!
(Jüri Ratas, 12.03.2020)

Ära põe ning tule koroonat peletama!

Raviprotseduuril osalemine on 15 eurot osaleja kohta, eelnevalt palume registreeruda Facebooki kaudu või saates kinnituse info@avastaeesti.ee
Hoidmaks ära pahatahtlike bakterite massilist invasiooni, teatatakse täpne raviasutuse paiknemiskoht registreerunud osalejatele 3-4 päeva enne ravikuuri algust, vihjeks on Edela-Eesti, Pärnumaa.

Motivaator osalemiseks:
www.youtube.com/watch?v=ZkO0mj__QFk

NB! Tegu EI OLE avaliku üritusega. Haigusnähtudega või teadliku nakatamisohuga palume seekord mitte ühineda. Iga osaleja vastutab oma tervise ning sellele kaasneva eest ise. Osalejate vanuse alampiir on 21 aastat. Korraldajad jätavad endale õiguse vajadusel raviprotseduur ära jätta, toimumisaega või -kohta muuta, registreerunud osalejaid teavitatakse muudatustest ette.

Vaata ka:
Vaata ja registreeru: www.facebook.com/events/822004381632663

Vasta

Kommenteeri:
Nimi: