Esitlus “Salapärane Eesti”

Esitlus Salapärane Eesti (Marko Kaldur)

Esitlus “Salapärane Eesti” toob kuulajateni Eesti salapärased paigad, põnevad linnalegendid, kummalised juhtumised ning müstilised olevused.

Bestselleris “Salapärane Eesti” on kirja pandud paljudelt inimestelt kuuldud kummalised ja seletamatud kogemused salapärastest ja müstilistest paikadest Eestis.


Nüüd on võimalik kutsuda raamatu “Salapärane Eesti” autor Marko Kaldur külla Teie raamatukogusse või kooli või mujale, et saada teada raamatu saamisloost ning kuulda lugusid seniavaldamata salapärastest juhtumitest ja teooriatest.
Täpsemat infot sobivate küllatulekuaegade, tingimuste, kulude ja võimaluste kohta saab siit:
E-post: marko@avastaeesti.ee
Telefon: 522 3700


Kuulda võib kõike: õudseid juhtumeid, vaimude ja haldjate vempe või hoopistükkis inimeste kätetööd. Arvukalt on lugusid nõukogude ajast, kui suur salastatus palju spekulatsioone ja kuulujutte sünnitas. Samuti on juttu viimaste aastakümnete jooksul Eestis juhtunud seletamatutest sündmustest, mis on jäänud mõttemeeli painama. Iga juhtumi juurde on kogutud ajaloolisi fakte, teaduslikke hüpoteese või infokildusid, mis aitavad lahti seletada mitme senini saladusse jäänud sündmuse põhjuseid.

Raamatusse “Salapärane Eesti” on kogutud üle 70 juhtumi ja paiga, mis seonduvad kummaliste või seletamatute sündmustega.
Millal lõpeb reaalsus ja kust algab legend, jääb juba kuulajate otsustada, kui esinemine kuulatud, raamatus lood on läbi loetud või kirjeldatud paikades ise kohalgi käidud.

Peatükk peatüki järel kirjeldatud kohtasid külastades saab igaüks koostada endale põneva ja salapäraga täidetud reisi mööda Eestimaad.
Või siis hoopistükkis kuulda neid lugusid autori enda suust, teile sobivas kohas ja ajal.


Tekst ja fotod: Marko Kaldur
Kui soovite osaleda avastaEESTI.ee matkadel või reisidel ning näha neid põnevaid paikasid, siis võtke ühendust info@avastaeesti.ee, tutvuge meie teenustega või osalege avastaEESTI.ee üritustel.