Esitlus “Šokeeriv Ida-Virumaa”

Esitlus Šokeeriv Ida-Virumaa reisikirjanik Marko Kaldur

Esitlus “Šokeeriv Ida-Virumaa” viib kuulajad sõnas ning pildis Ida-Virumaa ekstreemsetele ja rabavatele radadele.

Ida-Virumaal põimuvad omavahel tööstuspärand, militaarajalugu, kultuurikuristikud ning ootamatud vaated. Kõik see kokku on omamoodi šokeeriv – kellele värvikaid elamusi pakkuv, kellele kerget kõhedust tekitav.

Nüüd on võimalik kutsuda Ida-Virumaa giid-reisijuht Marko Kaldur külla Teie raamatukogusse, kooli, ettevõttesse-organisatsiooni või mujale, et läbi teha visuaal-verbaalne matk läbi šokeeriva Ida-Virumaa.
Täpsemat infot sobivate küllatulekuaegade, tingimuste, kulude ja võimaluste kohta saab siit:
E-post: marko@avastaeesti.ee
Telefon: 522 3700

Virtuaalsele matkateele jäävad hüljatud kummituslinnad ja hiiglaslikud elektrijaamad, sõdade surmaväljad ning türkiissinised laguunid, nii tuumapommi kui elektrienergia sünnikodud, podisevad nõiaahjud ja pulbitsevad nõiakaevud, norralikud fjordid ning suitsuvines vulkaan, lainetavad teed ja metsades lõgisev terasmadu.
Kõiki neid šokeerivaid ja Ida-Virumaale omaseid vaateid vürtsitavad omakorda kirjeldused kohalikust elust-olust, kogemused lapsepõlvest tänapäevani, lisaks ohtralt linnalegende, vandenõuteooriaid ning salapäraseid teemasid, mis Ida-Virumaaga seotud.

Väike ülevaade paikadest, mida esitlusel tutvustatakse:
Avasta šokeeriv Ida-Virumaa
www.avastaeesti.ee/ida-virumaa

Tekst ja fotod: Marko Kaldur
Kui soovite osaleda avastaEESTI.ee matkadel või reisidel ning näha neid põnevaid paikasid, siis võtke ühendust info@avastaeesti.ee, tutvuge meie teenustega või osalege avastaEESTI.ee üritustel.